Współpraca

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY Z FUNDACJĄ

Fundacja Lokalnych Inicjatyw Społecznych jest otwarta dla każdego sponsora naszych programów i inicjatyw.

W tym tak potrzebnym społecznym działaniu staramy się, aby każda złotówka przeznaczona na nasze działania statutowe trafiła właśnie tam, gdzie potrzebna jest najbardziej.
Współpraca z naszą Fundacją przy realizacji wspólnych działań, może przynieść wiele korzyści:

DLA CIEBIE:

Zgodnie z art. 26 ust. 1 pkt 9 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (tekst jednolity Dz.U. Nr 14 z 2000r poz 176 z późniejszymi zmianami), dokonanie darowizny na rzecz fundacji pozwala darczyńcy na odliczenie całej wartości dokonanej darowizny od dochodu osiągniętego w stosunku rocznym, nie więcej jednak niż 6%.

DLA TWOJEJ FIRMY:

Zgodnie z art. 18 ust.1 pkt 1 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych (tekst jednolity Dz.U. nr 54 z 2000 r. poz. 654 z późniejszymi zmianami) dokonanie darowizny na rzecz fundacji pozwala darczyńcy na zmniejszenie podstawy opodatkowania, tj. odliczenie do 10% osiągniętego dochodu w stosunku rocznym.

Ponadto zaangażowanie Państwa Firmy w programy społeczne, przyczyni się do:

 • zwiększenia zaufania społecznego,
 • realizowania celów wynikających z misji firmy – społeczna odpowiedzialność biznesu,
 • aktywnego włączenia pracowników w działania społeczne,
 • wzmocnienia poczucia więzi pracowników z firmą podczas wspólnych działań społecznych.

Gdyby Państwa Firma, bądź Pani/Pan osobiście byliby zainteresowani udzieleniem wsparcia naszej Fundacji – prosimy o KONTAKT

Zapraszamy do współpracy!


Zapraszamy do współpracy osoby prywatne a także firmy i instytucje, wszystkich, którzy chcą aktywnie zaangażować się w działania społeczne i obywatelskie.

Jak Ty możesz pomóc?

 1. Zostań naszym wolontariuszem – aktywnie działaj, realizuj wspólnie z nami swoje pasje i pomysły pomagając innym.
 2. Przekaż darowiznę na cele fundacji – Twoja pomoc jest bezcenna, ważna jest każda złotówka.
 3. Wspieraj nas dobrym słowem – powiedz o nas i o naszych projektach swoim bliskim, przyjaciołom, znajomym, razem możemy zrobić dużo więcej.
 4. Jeśli znasz miejsca i obiekty turystyczne, kulturalne, obiekty użyteczności publicznej aktywnie promujące działania społeczne i obywatelskie na terenie powiatów: głogowskiego, polkowickiego, lubińskiego i legnickiego – napisz do nas – chętnie będziemy promować je na naszych portalach!

Jak Twoja Firma może pomóc?

 1. Przekaż darowiznę na cele fundacji – każda pomoc jest bezcenna, ważna jest każda złotówka a być może także produkty oraz usługi jakie oferuje Twoja Firma, które możemy spożytkować dla potrzeb naszych działań.
 2. Podejmij stałą współpracę z nami – bardzo liczymy na partnerów i sponsorów, którzy w zamian za świadczenia promocyjne wesprą nasze projekty wspierające lokalną społeczność.
 3. Jeśli Twoja firma posiada obiekt (np. hotel, pensjonat, restaurację) lub zasoby logistyczne, które można czasami wykorzystać do realizacji działań – zgłoś się do nas.
 4. Udostępnij mam swoją powierzchnię reklamową na baner reklamowy promujący działania naszej fundacji.

Jak my możemy pomóc Twojej firmie?

 1. Jeśli Twoja firma chce wspierać potrzebujących i naszą fundację i budować tym samym pozytywny wizerunek społeczny, zostań naszym darczyńcą, sponsorem otrzymując tytuł Firma Przyjazna Społecznie oraz wiele innych korzyści – zapytaj nas o szczegóły współpracy.
 2. Jeżeli klientami Twojej firmy są lub mogą być osoby niepełnosprawne, szczególnie niesłyszące lub niedosłyszące nasi specjaliści przeprowadzą szkolenia, które ułatwią obsługę tych osób w Twojej firmie
 3. Jeśli masz swoje ciekawe pomysły na współpracę z naszą fundacją i zarazem wsparcie Twojej firmy, napisz do nas – jesteśmy otwarci na nowe działania.
Film z serii „Aktywna strona Głogowa”: głogowska wolontariuszka Sara
Film z serii „Aktywna strona Głogowa”: Głogowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom Amicus
Film z serii „Aktywna strona Głogowa”: głogowskie stowarzyszenie ,,Dajmy Dzieciom Nadzieję”

Nasze biuro

Perseusza 13, 67-200 Głogów

Pon-Pt: 09.00-15.00
Weekend: Nieczynne

Tel/Fax: +48 533 724 544
E-mail: flis@flis.org.pl

Umów się na spotkanie

Demo

Masz pytania? Potrzebujesz wsparcia?

Fundacja Lokalnych Inicjatyw Społecznych

KRS 0000368272
Data utworzenia 04.11.2010

NIP 693-216-51-74
REGON 021410256

Rachunek główny – BNP Paribas o/ Głogów:
24 1750 0012 0000 0000 4106 2487

Rachunek dla OpenLAB – BNP Paribas o/ Głogów:
12 1750 0012 0000 0000 4106 2509